RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Гільза FTTH 60мм з двома дротами

Код товару:
Основні характеристики:
- Два (2) металевих стрижня
- Матеріал армуючих стрижнів - нержавіюча сталь
- Трубки з севілену і поліолефіну
- Довжина гільзи 60 мм
- Захищає зварний шов
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Гільза FTTH 60мм з двома дротами"

Довжина

 60мм

Матеріал зовнішньої трубки

поліолефін

Матеріал внутрішньої трубки

сополімер поліолефіну

Матеріал армирующих стрижнів (2 шт.)

нержавіюча сталь

Час усадки

40 сек

Номінальний діаметр до усадки

4 мм

Номінальний діаметр після усадки

2 мм

Температура усадки мінімальна

90 °С

Температура плавлення клею розплаву

80 °С

Діапазон робочих температур

-55 ~ +100 °С

Огляд Гільзи FTTH 60мм з двома дротами

Гільза FTTH 60мм з двома дротами призначена для використання в процесі зварювання оптоволокон і виконує функцію захисту зварювального шва. Гільзи з довжиною 60мм використовують в сплайс-касетах стандартного типу для захисту зварного шва оптоволокна з вільним кінцем пігтейлу типу FC, пігтейлу типу SC або інших типів.

Переваги Гільзи FTTH 60мм з двома дротами

Перед початком зварювання, на одне з волокон натягується гільза, а потім починається сам процес зварювання. Після завершення зварювального процесу, гільза насувається на зварений шов і її кладуть в піч для КДЗС в зварювальному апараті. Коли гільза нагрівається до 110-120 градусів, внутрішня трубка плавиться, і перетворюється в клей, а зовнішня стискається, тобто в процесі охолодження гільзи, відбувається її термоусадка на зварний шов.

Особливості Гільзи FTTH 60мм з двома дротами

Вже згадана гільза може застосовуватися для оптоволокна з акриловим покриттям (діаметр 250 мікрон), і для оптоволокна з нейлоновим покриттям (діаметр 900 мікрон). Гільза складається з низькотемпературного термоплавкого клею для герметизації зростка, стрижня, виконаного з нержавіючої сталі, термоусаджуваної трубки.
Внутрішня оболонка з клею розплаву дає можливість закріпити гільзу на волокні, заповнюючи порожнечі, також вона сприяє рівномірній герметизації гільзи по всій довжині. Термоклеєва оболонка виготовляється з полімеру етиленвінілацетату. Також оболонку з термоклею називають термоусаджуваною, але це неправильно. У процесі нагрівання, відбувається навіть деяке розширення клейової оболонки, вона рухається до зовнішньої термоусаджуваної оболонки, що стискається і видавлює залишки повітря, власне відбувається герметизація.
Два сталевих стрижня, що знаходяться всередині конструкції гільзи - це свого роду каркас, який не дає гільзі з волокном згинатися в місці зварювального з'єднання. Після термоусадки і охолодження гільзи, її поміщають в гніздо боксу і за рахунок сталевого прута, вона зберігає свою форму.

Висновок про Гільзу FTTH 60мм з двома дротами

Гільза FTTH 60мм з двома дротами захищає зварне з'єднання після зварювання волокон. Гільза складається з термоусадочної трубки, клейової оболонки і двох сталевих стрижнів.