RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Гільза термоусаджувана, 40mm

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:

- Металевий стрижень
- Трубки з севільєну і поліолефіну
- Довжина гільзи 60 мм
- Діаметр після усадки 2.8 мм

  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Гільза термоусаджувана, 40mm"

Довжина

 40мм

Матеріал зовнішьої трубки

полиолефин

Матеріал внутрішньої трубки

сополимер полиолефина

Матеріал армирующего стрижня

нержавіюча сталь

Час усадки

40 сек

Номінальний діаметр до усадки

3.5 мм

Номінальний діаметр після усадки

2.8 мм

Температура усадки мінімальна

90 °С

Температура плавлення клею розплаву

80 °С

Діапазон робочих температур

-55 ~ +100 °С

Огляд Гільзи, 40mm

Гільза термоусаджувана КДЗС 40мм застосовується на етапі зварювання оптичного волокна і виконує функцію захисту зварного шва волокон оптичного кабелю. Гільзи довжиною 40мм використовують в сплайс-касетах стандартного типу з метою захисту ділянки зварювання волокна кабелю з вільним кінцем пігтейлу типу FC, пігтейлу типу SC і інших.

Переваги Гільзи, 40mm

Перед початком зварювання, на одне волокно одягають гільзу, і після цього починається сварка. Після закінчення зварювання, гільза натягується на зварений ділянку і волокно з гільзою кладеться в піч для КДЗС в зварювальному апараті. В процесі нагрівання гільзи до 110-120 градусів внутрішня оболонка починає плавитися і перетворюється в клей, а зовнішня оболонка стискається, власне, відбувається термоусадка гільзи на зварної шов.

Особливості Гільзи, 40mm

Вже згадана гільза використовується з оптоволокном з акриловим покриттям (діаметр 250 мікрон), і з нейлоновим покриттям (діаметр 900 мікрон). Гільза складається з низькотемпературного термоплавкого клею для герметизації шва, сталевого стрижня, термоусаджуваної трубки. Зовнішній діаметр гільзи після усадки - 2,8 мм.Внутрішнє покриття з клею розплаву допомагає зафіксувати гільзу на волокні, заповнюючи порожнечі і сприяє рівномірному герметизації по всій довжині гільзи. Термоклеева оболонка виробляється з полімеру етиленвінілацетату. Іноді оболонку з термоклею ще називають термоусаджуваної, але це неправильно. При нагріванні, відбувається навіть деяке розширення клейовий оболонки, вона рухається до сжимающейся термоусаджуваної оболонці і видаляє залишки повітря, власне відбувається герметизація.Сталевий стрижень, що знаходиться всередині гільзи - свого роду основа, каркас, який дозволить гільзі з волокном зігнутися на звареному ділянці. Після термоусадки і охолодження гільзи, її поміщають в гніздо боксу і за рахунок сталевого стрижня, вона зберігає свою форму.

Висновок про Гільзу, 40mm

Гільза термоусаджужвана, 40mm служить для захисту зварного шва оптоволокон після їх зварювання. Гільза складається з термоусадочної трубки, клейового матеріалу і сталевого стрижня. Може використовувати для захисту шва при зварюванні волокон кабелю з кінцем пігтейлу типу FC, пігтейлу типу SC і інших.