RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Гільза термоусаджувана, 45mm

Код товару:
Немає в наявності
Основні характеристики:
- Металевий стрижень
- Трубки з Севілену і поліолефіну
- Довжина гільзи 45 мм
- Захищає зварний шов
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Гільза термоусаджувана, 45mm"

Довжина

 45мм

Матеріал зовнішньої трубки

поліолефін

Матеріал внутрішньої трубки

сополімер поліолефіну

Матеріал армуючого стрижня

нержавіюча сталь

Час усадки

40 сек

Номінальный діаметр до усадки

3.5 мм

Номінальный діаметр після усадки

2.8 мм

Температура усадки мінімальна

90 °С

Температура плавлення клею разплаву

80 °С

Діапазон робочих температур

-55 ~ +100 °С

Огляд Гільзи термоусаджуваної, 45mm

Гільза термоусаджувана КДЗС 45мм призначена для використання в процесі зварювання оптоволокон і виконує функцію захисту зварювального шва. Гільзи з довжиною 45мм використовують в сплайс-касетах стандартного типу для захисту зварного шва оптоволокна з вільним кінцем пігтейлу типу FC, пігтейлу типу SC або інших типів.

Переваги Гільзи термоусаджуваної, 45mm

Перед початком зварювання, на одне з волокон натягується гільза, а потім починається сам процес зварювання. Після завершення зварювального процесу, гільза насувається на зварений шов і її кладуть в піч для КДЗС в зварювальному апараті. Коли гільза нагрівається до 110-120 градусів, внутрішня трубка плавиться, і перетворюється в клей, а зовнішня стискається, тобто в процесі охолодження гільзи, відбувається її термоусадка на зварений шов.

Особливості Гільзи термоусаджуваної, 45mm

Вже згадана гільза може застосовуватися для оптоволокна з акриловим покриттям (діаметр 250 мікрон), і для оптоволокна з нейлоновим покриттям (діаметр 900 мікрон). Гільза складається з низькотемпературного термоплавкого клею для герметизації зростка, стержня, виконаного з нержавіючої сталі, термоусаджуваної трубки.
Внутрішня оболонка з клею розплаву дає можливість закріпити гільзу на волокні, заповнюючи порожнечі, також вона сприяє рівномірній герметизації гільзи по всій довжині. Термоклейка оболонка виготовляється з полімеру етиленвінілацетату. Також оболонку з термоклею називають термоусаджуваною, але це неправильно. В процесі нагрівання, відбувається навіть деяке розширення клейової оболонки, вона рухається до зовнішньої термоусаджуваної оболонки, що стискається і видавлює залишки повітря, власне відбувається герметизація.
Пруток зі сталі, який знаходиться в середині конструкції гільзи - це свого роду каркас, який не дає гільзі з волокном згинатися в місці зварювального з'єднання. Після термоусадки і охолодження гільзи, її поміщають в гніздо боксу і за рахунок сталевого прута, вона зберігає свою форму.

Висновок про Гільзу термоусаджувану, 45mm

Гільза термоусаджувана, 45mm виконує роль захисту зварного з'єднання після зварювання оптоволокон. Гільза складається з термоусадочної трубки, клейової оболонки і сталевого стрижня.