RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Гільза термоусаджувана, 60mm

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
- Металевий стрижень
- Трубки з севілену і поліолефіну
- Довжина гільзи 60 мм
- Діаметр після усадки 2.8 мм
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Гільза термоусаджувана, 60mm"

Довжина

60мм

Матеріал зовнішньої трубки

поліолефін

Матеріал внутрішньої трубки

сополімер поліолефіну

Матеріал армуючого стрижня

нержавіюча сталь

Час усадки

40 сек

Номінальний діаметр до усадки

3.5 мм

Номінальний діаметр після усадки

2.8 мм

Температура усадки мінімальна

90 °С

Температура плавлення клея ралзплава

80 °С

Діапазон робочих температур

-55 ~ +160 °С

Огляд Гільзи термоусаджуваної, 60mm

Гільза термоусаджувана КДЗС 60мм використовується в процесі зварювання оптоволокон і виконує захисну функцію зварювального з'єднання оптоволокон. Гільзи з довжиною 60мм використовуються в сплайс-касетах стандартного типу для захисту місця зварювання кабельного оптоволокна з вільним кінцем пігтейлу типу FC, пігтейлу типу SC або інших типів.

Переваги Гільзи термоусаджуваної, 60mm

Перш ніж почати процес зварювання, на одне з оптичних волокон натягується термоусаджувана гільза КДЗС, а потім починається сам процес зварювання волокон. Після того, як зварювальний процес завершений, гільза насувається на місце зварювання і її кладуть в піч для КДЗС в зварювальному апараті. Коли гільза нагрівається до 110-120 градусів внутрішня трубка плавиться і перетворюється в клей, а зовнішня стискається, тобто в процесі охолодження гільзи, відбувається її термоусадка на зварене з'єднання.

Особливості Гільзи термоусаджуваної, 60mm

Дана гільза може застосовуватися для оптоволокна з акриловим покриттям (діаметр 250 мікрон), і для оптоволокна з нейлоновим покриттям (діаметр 900 мікрон). Гільза складається з низькотемпературного термоплавкого клею для герметизації зростка, стержня, виконаного з нержавіючої сталі, термоусаджуваної трубки. Зовнішній діаметр гільзи після процесу усадки становить - 2,8 мм.
Внутрішня оболонка з клею розплаву дає можливість зафіксувати гільзу на оптичному волокні, заповнюючи порожнечі і сприяє рівномірній герметизації гільзи по всій довжині. Термоклеєва оболонка виготовляється з полімеру етиленвінілацетату. Буває, що оболонку з термоклею також називають термоусаджуваною, але це неправильно. У процесі нагрівання, відбувається навіть деяке розширення клейової оболонки, вона рухається до зовнішньої термоусаджуваної оболонки, що стискається і видавлює залишки повітря, власне відбувається герметизація.
Пруток зі сталі, який знаходиться в середині конструкції гільзи - це свого роду каркас, який не дає гільзі з оптичним волокном згинатися в місці зварювального з'єднання. Після термоусадки і охолодження гільзи, її поміщають в гніздо боксу і за рахунок сталевого прута, вона зберігає свою форму.

Висновок про Гільзу термоусаджувану, 60mm

Гільза термоусаджувана, 60mm виконує роль захисту зварного з'єднання після здійснення зварювання оптоволокон. Гільза складається з термоусадочної трубки, клейової оболонки і сталевого стрижня.