RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль оптичний 3K SFP+ 10G-1SM-1330nm-60LC

Код товару:
Основні характеристики:
Тип модуля - WDM
Довжина хвилі, (нм) - 1330
Тип волокна - одномод
Робоча дистанція, (км) - 60
Швидкість передачі даних, (Гб / с) - 10
Тип роз'єму - LC
Форм-фактор - SFP +
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль оптичний 3K SFP+ 10G-1SM-1330nm-60LC"
Тип
WDM
Модулі
SFP+
Швидкість
10 Гбіт/с
Відстань
Більше 40 км
Тип роз'єму
LC