RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Товари по бренду Hortex
товари "Hortex" зі знижкою
Інформація про бренд

Hortex

Торгова марка Hortex 

Торгова марка Hortex була створена в 2011 році і є зареєстрованою ТМ компанії "Технології Мереж". Вита пара Hortex містить 32% міді і з легкістю перевершує будь-який алюмінієвий кабель, що не поступаючись за якістю мідному кабелю. Кабель Hortex - єдиний біметалічний кабель в Україні, який отримав позитивний результат тестування (FLUKE-TEST - тест кабельної лінії на відповідність параметрів, що пред'являються для кабелю категорії 5е) в незалежній лабораторії за вимогами, що пред'являються до мідного кабелю.

 

Список різновидів звитої пари ТМ Hortex:

Біметал:

 

​Мідь:

Кабелі Hortex виготовляються за унікальною технологією CCAG (Copper Clad Aluminium Grade). Ця унікальна технологія, яка значно підвищує пропускну здатність і термін експлуатації кабелю, до цих пір не має аналогів в Україні. Для оболонки кабелю завжди використовується тільки високоякісний поліетилен і полівінілхлорид.

Вита пара Hortex служить довше будь-яких алюмінієвих аналогів, має властивості мідного кабелю і значно доступнішими мідних аналогів і призначений для прокладки телекомунікаційних і комп'ютерних мереж.

Hortex відноситься до преміального сегменту, з високими споживчими якостями, технічними характеристиками і зносостійкістю. Вся кабельна продукція Hortex націлена на те, щоб задовольнити запити самого високої якості. Має всі необхідні сертифікати відповідності.

Фахівці ОТК Компанії "Технології Мереж" гарантують контроль якості всієї продукції, що виготовляється.