RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Бренди
Обладдання для роботи з оптоволокном зі знижкою
На допомогу покупцеві
21
02
17
Докладний огляд рефлектометра Grandway FHO3000 D26 від лабораторії «Технології Мереж»

Дана стаття містить детальний опис Рефлектометра GRANDWAY FHO3000 D26

16
11
16
Схема розведення витої пари

На даний момент існує два типи розводки витої пари: T568A і T568B, вони однакові, якщо не використовується друга і третя пари. Різниця між ними в тому, що зелена і помаранчева пари в них знаходяться на місці один одного. Схеми розроблені таким чином, щоб звести до мінімуму взаємні наведення в парах...

04
04
16
Оптичні бокси. Особливості, характеристики, застосування

Невід'ємною складовою серед компонентів волоконно-оптичної мережі є оптичні бокси. У даній темі розглянемо характеристики, особливості та недоліки декількох моделей.

Обладдання для роботи з оптоволокном

Технології будівництва оптоволоконних мереж розкривають широкі можливості для зростання швидкості передачі інформації, внаслідок чого стане можливим ще більше наповнити інтернет ресурси різного роду мультимедійною інформацією. Організація мереж на базі оптоволоконних систем володіє великою кількістю переваг в порівнянні з недавніми технологіями. Але варто зазначити, що в цьому всьому є свій мінус. Суть його полягає в потребі використання вузькоспеціального, іноді навіть досить дорого обладнання для роботи з оптоволокном. Наприклад, для того, щоб правильним способом об'єднати два оптоволокна, необхідний зварювальний апарат. Звичайно, є можливість обмежитися механічними з'єднувачами, але це негативним чином впливає на рівень потужності сигналу і якість зв'язку.
Якщо Ви професійно займаєтеся будівництвом і обслуговуванням оптоволоконних мереж, недоцільно позбавляти себе професійного обладнання. Зварювальні апарати, оптичні муфти, сколювачі, стріпери, оптичні бокси, механічні з'єднувачі, а також набори професійних інструментів - це необхідні складові для роботи з оптичним волокном.
Компанія "Технології Мереж" надає широкий асортимент Обладнання для роботи з оптоволокном. Менеджери нашої Компанії будуть раді допомогти Вам здійснити правильний вибір необхідного обладнання та дадуть відповіді на будь-які запитання, що Вас цікавлять.