RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

SFP-модулі

Бренды
Тип
Модулі
Швидкість
Відстань
Тип роз'єму
Вартість

WDM

• Робоча дистанція - 5 м
• Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/сек
• Тип - SFP +
• Тип конектора - нероз'ємне з'єднання

Новинка


GPON трансивер
Прийом-передача даних зі швидкістю 1,25 Гбіт / 
 Дистанція до 20 км
Стандарт IEEE 802.3ah технологія DDM


• Робоча дистанція - 3 м  
• Швидкість передачі даних - 40 Гб / сек
• Тип - SFP +, 
QSFP+

• Робоча дистанція - 5 м
• Швидкість передачі даних - 40 Гб / сек
• Тип - SFP +, QSFP+

Акція

• Робоча дистанція - 20 км
• Швидкість передачі даних - 10 Гбит/сек
• Тип - XFP
• Тип коннектора - Duplex LC
• Довжина хвилі для передачі даних - 1310nm

• Робота з одномодовим оптичним волокном 9/125
• Можливість використання на ділянках мережі з відстанню до 80 км
• Швидкість передачі 1,25 Гбит/с

  • «Горячая» замена
  • Соответствие SFP стандартам
  • Поддержка функции серийного номера
  • Длина волны 1550nm
  • +3.3 вольта питание
  • Дистанция: 10 км
  • SC разъем

Тип модуля - WDM
Довжина хвилі, (нм) - 1330
Тип волокна - одномод
Робоча дистанція, (км) - 60
Швидкість передачі даних, (Гб / с) - 10
Тип роз'єму - LC
Форм-фактор - SFP +

• «Гаряча заміна»
• Відповідність SFP стандартам
• Підтримка функції серійного номера
• Живлення +3,3 В
• Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multi-Source Agreement (MSA)
• SC роз'єм

• Відстань передачі до 3 км.
• Роз'єм SC
• Швидкість передачі 1.25 Гбіт/с
• Можливість «гарячої» заміни

• Відстань передачі до 3 км.
• Роз'єм SC
• Швидкість передачі 1.25 Гбіт/с
• Можливість «гарячої» заміни

• «Гаряча заміна»
• Відповідність SFP стандартам
• Підтримка функції серійного номера
• Живлення +3,3 В
• Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multi-Source Agreement (MSA)
• SC роз'єм

• Швидкість передачі даних 10Gbps
• Функція гарячої заміни
• Відповідність SFP стандартам
• Підтримка функції серійного номера
• Живлення +3,3 В
• LC роз'єм

• Швидкість передачі даних 10Gbps
• Функція гарячої заміни
• Відповідність SFP стандартам
• Підтримка функції серійного номера
• Живлення +3,3 В
• LC роз'єм

• Швидкість передачі даних 10Gbps
• Функція гарячої заміни
• Відповідність SFP стандартам
• Підтримка функції серійного номера
• Живлення +3,3 В
• LC роз'єм

На допомогу покупцеві

29
05
15
Загальні відомості про SFP

Масовий перехід від мідного кабелю до волоконно-оптичного в телекомунікаційних мережах привів до появи все більш нових технологій і складних додатків

SFP модулі можливо найбільш популярний на сьогодні формат, більш зручний у використанні за рахунок свого невеликого розміру. Даний формфактор дав можливість суттєво підвищити щільність портів на мережевому обладнанні. За рахунок свого розміру з'явилася можливість розмістити до 52 оптичних портів на одному пристрої в один юніт. Цей пристрій використовують для організації оптичних каналів зв'язку між маршрутизаторами, комутаторами і іншими пристроями.
SFP модулі функціонують на таких швидкостях: протокол Ethernet, протокол SDH і протокол FibreChannel (1, 2, 4, 8 Мбіт / с).
Світові компанії з виробництва мережевих пристроїв встановили SFP формат як промисловий стандарт і виготовляють обладнання, враховуючи його розмір.
Перед придбанням SFP модуля, Вам потрібно визначити технічні параметри пристрою. SFP модулі вибирають виходячи з того, з яким типом оптичного кабелю вони будуть застосовуватися: многомод (MM) або одномод (SM). SFP також відрізняються виходячи з чисельності використовуваних оптоволокон: Одноволоконні і Двоволоконні. Багатомодовий оптичний кабель використовуються для ліній зв'язку з довжиною до 550 м, а одномодовий для 20, 40, 80, 120, 150 км. Модулі також можуть мати різні комбінації приймача (RX) і передавача (TX).
Всі новітні SFP модулі підтримують цифровий моніторинг діагностики (DDM), за допомогою якого можна здійснювати моніторинг вихідної потужності модуля (Tx), вхідної потужності (Rx), температури і інших параметрів.
Компанія "Технології Мереж" надає широкий асортимент SFP-модулів. Менеджери нашої Компанії будуть раді допомогти Вам здійснити правильний вибір необхідного обладнання та дадуть відповіді на будь-які запитання, що Вас цікавлять.