RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Бренди
Вимірювальне обладнання зі знижкою
На допомогу покупцеві
21
02
17
Докладний огляд рефлектометра Grandway FHO3000 D26 від лабораторії «Технології Мереж»

Дана стаття містить детальний опис Рефлектометра GRANDWAY FHO3000 D26

16
11
16
Схема розведення витої пари

На даний момент існує два типи розводки витої пари: T568A і T568B, вони однакові, якщо не використовується друга і третя пари. Різниця між ними в тому, що зелена і помаранчева пари в них знаходяться на місці один одного. Схеми розроблені таким чином, щоб звести до мінімуму взаємні наведення в парах...

04
04
16
Оптичні бокси. Особливості, характеристики, застосування

Невід'ємною складовою серед компонентів волоконно-оптичної мережі є оптичні бокси. У даній темі розглянемо характеристики, особливості та недоліки декількох моделей.

Вимірювальне обладнання

Вимірювальне обладнання - це важлива складова, за відсутності якої не можна побудувати оптичну мережу або здійснити моніторинг її стану і ідентифікувати можливі поломки на лінії. Застосування вимірювального обладнання під час монтажу ліній дає можливість виявити і швидко ліквідувати "вузькі місця", з метою досягнення максимального рівня продуктивності систем зв'язку.
Отриманий канал зв'язку або проміжок мережі повинен відповідати технічним нормам. За допомогою застосування точного вимірювального обладнання, є можливість швидко і зручно здійснити налаштування активного обладнання, а також отримати і зберегти дані, які описують характеристики створеної лінії зв'язку.
За відсутності вимірювального обладнання немає можливості оперативно здійснити відновлення несправних ділянок мережі. Використання необхідного вимірювального обладнання дає можливість здійснити оперативну діагностику несправностей і ідентифікувати пошкоджені ділянки. Після здійснення відновлювальних заходів, за допомогою вимірювального обладнання можна здійснити контрольні заміри з метою визначення якості виконаних робіт і підтвердження того, що ділянка мережі може функціонувати на колишньому рівні продуктивності.
Компанія "Технології Мереж" надає широкий асортимент Вимірювального обладнання. Менеджери нашої Компанії будуть раді допомогти Вам здійснити правильний вибір необхідного обладнання та дадуть відповіді на будь-які запитання, що Вас цікавлять.