RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Активне мережеве обладнання зі знижкою
На допомогу покупцеві
21
02
17
Докладний огляд рефлектометра Grandway FHO3000 D26 від лабораторії «Технології Мереж»

Дана стаття містить детальний опис Рефлектометра GRANDWAY FHO3000 D26

16
11
16
Схема розведення витої пари

На даний момент існує два типи розводки витої пари: T568A і T568B, вони однакові, якщо не використовується друга і третя пари. Різниця між ними в тому, що зелена і помаранчева пари в них знаходяться на місці один одного. Схеми розроблені таким чином, щоб звести до мінімуму взаємні наведення в парах...

04
04
16
Оптичні бокси. Особливості, характеристики, застосування

Невід'ємною складовою серед компонентів волоконно-оптичної мережі є оптичні бокси. У даній темі розглянемо характеристики, особливості та недоліки декількох моделей.

Активне мережеве обладнання

Активне обладнання використовується з метою здійснення необхідних дій, які пов'язані з транспортуванням інформації. У новітніх мережах створена пакетна передача інформації, це означає, що пакет має інформацію, яка стосується його розташування, повноти данийх, що транспортуються та іншої інформації, які дозволяють йому прибути в місце призначення. Активне обладнання вміщує в своїй пам'яті певні алгоритми, і завдяки їм воно не просто приймає сигнал, а і проводить вимірювання шляху, по якому відбувається передача пакета. Так як існує багато можливих варіантів транспортування даних в мережі, що в свою чергу пов'язано з навантаженням на мережу і чисельністю завантажених і вільних одиниць техніки, активне обладнання також створює канали передачі і керує поділом навантаження на передавальне обладнання.
Мережеві адаптери використовуються для здійснення приєднання обладнання до локальної мережі, комутатори і концентратори дають можливість з'єднати комп'ютери один з одним, маршрутизатори можуть приймати рішення про транспортування пакетів між ділянками мережі і т.д. Отже, гарантуючи організацію розподіленої інформаційної структури, за допомогою активного обладнання стає можливим транспорт великих обсягів інформації на довгі дистанції.
Компанія "Технології Мереж" надає широкий асортимент Активного мережевого обладнання. Менеджери нашої Компанії будуть раді допомогти Вам здійснити правильний вибір необхідного обладнання та дадуть відповіді на будь-які, що цікавлять Вас питання.