RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

GPON

Бренды
Тип
Модулі
Швидкість
Відстань
Тип роз'єму
Вартість
Акція

  • Тип модуля-GPON
  • Довжина хвилі, (нм) - 1490/1310
  • Тип волокна-одномод
  • Робоча дистанція, (км) -20
  • Швидкість передачі даних, (Гб / с) -1,25 / 2,5
  • Тип роз'єму-SC

  • Тип модуля-GPON
  • Довжина хвилі, (нм) -одномод
  • Робоча дистанція, (км) -20
  • Швидкість передачі даних, (Гб / с) -1,25 / 2,5
  • Тип роз'єму-SC
  • Форм-фактор-SFP

Акція

  • GPON трансивер
  • Прийом-передача даних зі швидкістю 1,25/2,5 Гбит/с
  • Відстань до 20 км
  • Стандарт: IEEE 802.3ah
  • 1 оптичний порт з роз'ємом SC/UPC
  • Технологія DDM і «гаряча» заміна

На допомогу покупцеві

19
05
21
Купуйте OLT технології EPON або GPON, і отримуйте 4 оптичних модуля у подарунок !!!

Купуйте Термінали оптичної лінії GCOM, V-Solution, C-DATA і отримуйте SFP-модулі у подарунок!

29
05
15
Загальні відомості про SFP

Масовий перехід від мідного кабелю до волоконно-оптичного в телекомунікаційних мережах привів до появи все більш нових технологій і складних додатків

Оптичні (SFP) модулі GPON