RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Купуйте OLT технології EPON або GPON, і отримуйте 4 оптичних модуля у подарунок !!!

           
Подарунок за покупку!

При покупці Термінала оптичної лінії  GCOM, V-Solution, C-DATA технології EPON або GPON. Ви отримаєте 4 оптичних модуля  або Sofetec (із запропонованих) у подарунок !!!

Пропозиція поширюється на моделі перераховані нижче:

 

ОLT ЕPON

Термінал оптичної лінії GCOM OLT EPON EL5610-04P

Термінал оптичної лінії GCOM OLT EPON EL5610-08P

Термінал оптичної лінії GCOM OLT EPON EL5610-16P

Термінал оптичної лінії OLT EPON, V-Solution E1616, 16 PON

ОLT GPON

Термінал оптичної лінії OLT GPON C-DATA, GP-1508GS 8PON 2AC

Термінал оптичної лінії GCOM OLT GPON GL5610-08P

Термінал оптичної лінії GCOM OLT GPON GL5610-16P

Термінал оптичної лінії OLT GPON, V-Solution GP-1600G1 8 PON 2AC

 

Модулі оптичні ЕPON

Модуль оптичний 3K SFP GEPON, 1GE,1490nm, 20SC, P20+

Модуль оптичний Sofetec SFP-OLT-GEPON-1,25G-1490nm-20SC

Модулі оптичні GPON

Модуль оптичний 3K SFP, OLT, GPON, 1,25G/2,5G, 1490/1310nm C+

 

 

Дана пропозиція діє до закінчення на складі компанії Технології мереж акційних комплектів (EPON і GPON терміналів оптичної лінії, а також модулів оптичних 3K / Sofetec).

 

Для отримання детальної інформації, а також для замовлення продукції звертайтеся до Вашого персонального менеджера за телефонами:

 

+38 (044) 355-53-23, +38 (095) 355-53-23,
+38 (067) 355-53-23, +38 (073) 355-53-23;

 

Слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах: ФейсбукИнстаграмYoutube 

а також підписуйтесь на наш Телеграм-канал

 

 

Схожі статті

19
05
21
Купуйте OLT технології EPON або GPON, і отримуйте 4 оптичних модуля у подарунок !!!

Купуйте Термінали оптичної лінії GCOM, V-Solution, C-DATA і отримуйте SFP-модулі у подарунок!

27
02
18
Кращий кабель Lankore за найкращою ціною!

Найвигідніша пропозиція на ринку! Оптичний кабель Lankore за найкращою ціною - від 2,79 грн з ПДВ за метр!

09
02
18
Ідеальна пара

Купуй на вибір будь-яку пару Медіаконвертор (SOFETEC SF 102/20 і 3К 202/20) + Оптичний модуль SOFETEC SFP 0.1-1SM-1310NM-20SC за ціною 399 грн з ПДВ