RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

НАША КОМПАНІЯ

О компании Технологии сетейТОВ Технології Мереж

Компанія «Технології Мереж» була заснована в 2006 році. Головний напрямок діяльності - продаж обладнання для побудови телекомунікаційних мереж.

З моменту створення і по сьогоднішній день, наша компанія зростає, розвивається, накопичує нові знання і відкриває можливості. Нам є, чим пишатися, про що розповісти і поділитися досвідом. Ми не боїмося говорити про неефективні рішення, які були в історії компанії, тому, що вони навчили основному правилу - ніколи не зупинятися на досягнутому, змінюватися і розвиватися. І це, безсумнівно, загартувало нас і навчило долати будь-які перешкоди, завжди прагнути до досягнення мети.

 

З кожним роком ми розширюємо партнерську базу і асортимент мережевого устаткування. Сьогодні Компанія Технології Мереж виробляє устаткування під власними торговими марками, такими як LankoreHORTEX3KTITANSofetecMONOLITLarex. 

З 2018 року Компанія Технології Мереж є офіційним представником компанії GCOM в Україні та Східній Європі. Продукт компанії GCOM представлений як комутаторами всіх рівнів так і повною лінійкою обладнання для побудови мереж PON.

В 2019 наша компанія представила готове комплексне рішення - xPON-інфраструктура, побудови xPON-мереж в багатоповерхових забудовах, торгівельних і бізнес-центрах для операторів і інтернет - провайдерів.

Ми знайшли і підтримуємо баланс між системним підходом в роботі та прагненням до постійного впровадження змін. Як в області підвищення ефективності відносин з партнерами та клієнтами, так і всередині команди. Баланс між збереженням корпоративного духу невеликої компанії, яка шанує сімейні цінності, яка заохочує особисту ініціативу. Ми цінуємо традиції та відданість, а також творчий підхід і прагнення до експериментування і новаторства.

В основі нашого бізнесу лежать цінності, які були вироблені роками і пройшли випробування часом. Наші цінності - це не просто керівництво для співробітників як працювати з партнерами, клієнтами та колегами, це стиль.

 

 

НАШІ ЦІННОСТІ

БУТИ КОМАНДОЮ

вміти прислухатися до інтересів клієнтів, партнерів і колег. Розуміти їх явні і приховані потреби

МИСЛИТИ ТВОРЧО

розуміти, що кожен клієнт - унікальний. Надавати кожному співробітнику можливість розвиватися професійно, брати участь у розвитку компанії і знаходити неабиякі рішення для клієнта

ПРАЦЮВАТИ ЧЕСНО

дотримуватися єдиного правильного підходу в бізнесі - бути чесним по відношенню до себе, клієнтів, партнерів і колег

ПЕРЕТВОРЮВАТИ ОБІЦЯНКИ В РЕЗУЛЬТАТ

дати обіцянку і виконати її - це шлях до результату і його досягнення.

 

Для досягнення вашого успіху працюють наші співробітники - талановиті фахівці, для яких складне завдання - це виклик, відсутність готового рішення - можливість вийти за рамки запропонованих стандартів. Ми даємо можливість кожному співробітнику розкрити свій потенціал, розвиватися професійно і брати участь в розвитку компанії. Ми довіряємо своїм співробітникам, так як впевнені, що їхня особиста ініціатива, творчість і вміння розпізнати потенційну користь нових ідей допоможуть легко впроваджувати зміни, необхідні для розвитку успішних партнерських відносин з клієнтом.