RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль оптичний 3K SFP, OLT, GPON, 1GE,1490/1310nm, 20SC, C+++

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
  • Тип модуля-GPON
  • Довжина хвилі, (нм) -одномод
  • Робоча дистанція, (км) -20
  • Швидкість передачі даних, (Гб / с) -1,25 / 2,5
  • Тип роз'єму-SC
  • Форм-фактор-SFP
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль оптичний 3K SFP, OLT, GPON, 1GE,1490/1310nm, 20SC, C+++"
Модулі
SFP
Відстань
20 км
Тип роз'єму
SC

Огляд Модуль оптический  3K SFP, OLT, GPON, 1GE,1490/1310nm, 20SC, C+++

Модуль оптичний 3K SFP, OLT, GPON, 1GE, 1490 / 1310nm, 20SC, C +++ - це GPON трансивер у формфакторі SFP модуля для OLT пристроїв PON мереж, для двобічної зв'язку по одному волокну, включає в себе високопродуктивний приймач 1490/1310 нм з режимами APD / TIA і DFB. За допомогою такого модуля по одному волокну в PON мережі відбувається прийом-передача даних зі швидкістю 1,25 / 2,5 Гбіт / с на дистанцію до 20 км. Модуль відповідає стандарту IEC-60825. Має один оптичний порт з роз'ємом SC, підтримує можливість швидкої заміни і установки без відключення обладнання від харчування і функцію цифрової діагностики (DDM).