RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Активне мережеве обладнання

Бренды
Частотний діапазон
Стандарт бездротового зв'язку
Оптичні порти
Підключення
Кількість Fast Ethernet портів
Підтримка PoE
Кількість Fast Ethernet портів
Швидкість
Наявність
Вартість

OLT

ONU

Пропускна здатність - 120 Gbps
Підтримує 2 MIC (немає слотів DPC/MPC)
Порти - 40x1GE SFP або 6x10GE XFP
Шасі на стійку - 24

  • Пропускна здатність - 160 Gbps
  • Підтримує 2 MIC
  • Порти - 40x1GE SFP или 8x10GE XFP
  • Шасі на стійку - 24
    • Пропускна здатність - 1.92 Tbps
    • DPC і MPC на шасі - підтримує 2 MIC
    • Порти - 80 (120)x1GE SFP або 80(120)x10GE XFP
    • Шасі на стійку - 9

    • Пропускна здатність - 10.56 Tbps
    • Switch fabric capacity per slot - 480 Gbps
    • DPC і MPC на шасі - 11 или 12 (в залежності від схеми)
    • Порти - 440(480)x1GE SFP або 440x10GE XFP
    • Шасі на стійку - 3

    • «Горячая» замена
    • Соответствие SFP стандартам
    • Поддержка функции серийного номера
    • Длина волны 1550nm
    • +3.3 вольта питание
    • Дистанция: 10 км
    • SC разъем

    • Half-duplex и full-duplex
    • Пропускна здатність: 10/100 Мбит/с
    • Оптичний порт: SC
    • Роз'єм RJ-45 Auto-MDI/MDI-X
    • Тип волокна SM 9/125
    • Довжина хвилі: 1550/1310
    • Стандартні: IEEE
    • Розміри: 94*70.5*26.5 см
    • Робоча дистанція: 25 км

    • Використовується для здійснення передачі даних на різні відстані
    • Ідеально підходить для лінків типу 2*2 MIMO PtP
    • Працює на частоті 2,4 ГГц
    • Коефіцієнт посилення 24 dB


    • Стандарт: IEEE
    • Підтримка auto MDI / MDI-X
    • Чотири порти: 100 Base-T, SFP-порт  100Base-TX
    • SFP слот
    • Світлодіодна індикація
    • Проста установка
    • Розміри: 26 x 70 x 97 мм (В x Ш x Д)

    • «Гаряча заміна»
    • Відповідність SFP стандартам
    • Підтримка функції серійного номера
    • Живлення +3,3 В
    • Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multi-Source Agreement (MSA)
    • LC роз'єм

    • Підтримка LFP
    • Стандарти: IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
    • Функція LLCF/LLR
    • Оптичний інтерфейс: SFP
    • Дальність: 20 км.
    • Проста установка
    • Розміри, мм: 180x120x25

    • 3 x 10/100 Мбит/с Ethernet LAN
    • 1 x 10/100 Мбит/с Ethernet WAN
    • Швидкість бездротової передачі даних до 300 Мбит/с 
    • Динамічний IP-адреса / статичний IP-адресу/PPPoE/PPTP/L2TP
    • Захист бездротової мережі: WPA-PSK / WPA2-PSK
    • 4 зовнішні фіксовані антени
    • Частота роботи Wi-Fi - 2.4 ГГц

    • 19" розмір для встановлення в шафу або стійку 
    • Підтримка до 14 медиаконвертеров 
    • Система вентиляції з двома блоками для конвертерів 
    • Паралельна подача живлення на кожен слот 
    • Підтримка різних конвертерів - 10/100/1000Mbps, мідні, оптичні, одномодові і багатомодові з роз'ємами ST/SC/MT-RJ

    • Швидкість передачі даних 100 Мбіт/с
    • Оптичний роз'єм SC
    • Роз'єм RJ-45 Auto-MDI/MDI-X
    • Довжини хвиль 1310/1550 нм
    • Робоча дистанція 20 км
    • Тип волокна SM 9/125
    • Габарити: 71*97*26 мм

    • «Гаряча заміна»
    • Відповідність SFP стандартам
    • Підтримка функції серійного номера
    • Живлення +3,3 В
    • Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multi-Source Agreement (MSA)
    • SC роз'єм

    На допомогу покупцеві

    06
    08
    19
    Розпродаж складських запасів телекомунікаційного обладнання! Знижки до 50%!

    Компанія «Технології мереж» проводить розпродаж складських залишків мережевого обладнання, кабелю і компонентів для побудови телекомунікаційних мереж за зниженими цінами!

    18
    03
    16
    Що таке хаб, світч і роутер?

    При необхідності поєднати кілька комп'ютерів між собою, або забезпечити доступом в інтернет певну кількість пристроїв виникає питання стосовно вибору обладнання для побудови домашньої мережі...

    28
    09
    15
    Оптичний медіаконвертер - опис

    Часто телекомунікаційні підприємства, в результаті розширення свого бізнесу, вдаються до використання медіаконверторів - пристроїв, що перетворюють середу передачі. Це обумовлено відносно недорогим способом впровадження та організації оптоволоконних ліній передачі і як наслідок розширення пропускної здатності мережі без кардинальних змін, до того ж ціна медіаконвертора не захмарна.

    Активне обладнання використовується з метою здійснення необхідних дій, які пов'язані з транспортуванням інформації. У новітніх мережах створена пакетна передача інформації, це означає, що пакет має інформацію, яка стосується його розташування, повноти данийх, що транспортуються та іншої інформації, які дозволяють йому прибути в місце призначення. Активне обладнання вміщує в своїй пам'яті певні алгоритми, і завдяки їм воно не просто приймає сигнал, а і проводить вимірювання шляху, по якому відбувається передача пакета. Так як існує багато можливих варіантів транспортування даних в мережі, що в свою чергу пов'язано з навантаженням на мережу і чисельністю завантажених і вільних одиниць техніки, активне обладнання також створює канали передачі і керує поділом навантаження на передавальне обладнання.
    Мережеві адаптери використовуються для здійснення приєднання обладнання до локальної мережі, комутатори і концентратори дають можливість з'єднати комп'ютери один з одним, маршрутизатори можуть приймати рішення про транспортування пакетів між ділянками мережі і т.д. Отже, гарантуючи організацію розподіленої інформаційної структури, за допомогою активного обладнання стає можливим транспорт великих обсягів інформації на довгі дистанції.
    Компанія "Технології Мереж" надає широкий асортимент Активного мережевого обладнання. Менеджери нашої Компанії будуть раді допомогти Вам здійснити правильний вибір необхідного обладнання та дадуть відповіді на будь-які, що цікавлять Вас питання.