RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Пігтейл 3K 0,9mm FC/UPC G657 LSZH Easy strip 1,5м

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
Довжина патчкорду, (м) -1.5
Тип волокна-G.657
Діаметр кабелю, (мм) -0.9
Тип оболонки-LSZH
Максимальні внесені втрати, (дБ) -0.05
Тип конектору -FC/UPC
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Пігтейл 3K 0,9mm FC/UPC G657 LSZH Easy strip 1,5м"

Огляд Пигтейл 3K 0,9mm FC/UPC G657 LSZH Easy strip 1,5м

Пігтейл (pig tail) - являє собою оптоволоконний кабель, оконеченний конектором (з'єднувачем) з одного боку. За типом оптоволокна одномодовий (Single-mode)

Розглянутий пігтейл виготовлений з оптичного волокна в буферному покритті діаметром 0,9 мм і має довжину 1,5 метра.

Конектор FC - найбільш надійний коннектор з міркувань вібраційного навантаження, більш точний у зведенні світловодів двох конекторів. З'єднання з адаптером різьбове.