RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Патчкорд Lankore SC/APC-SC/APC-3mm-Simplex-3m

Код товару:
Основні характеристики:
• Малі вносимі втрати
• Мале віддзеркалення
• Хороша відтворюваність
• Хороша Замінність
• Висока температурна стабільність
• Конектор SС/APC
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Патчкорд Lankore SC/APC-SC/APC-3mm-Simplex-3m"
Тип роз'єму
SC
Довжина
3 метри
Тип полірування
APC

 Довжина оптичного патчкорду

 3 м

 Тип роз'ємів

 SC/APC-SC/APC

 Кількість волокон

 одне

 Тип волокна

 одномод

 Внесені втрати, дБ

 ≤0.20

 Максимальні вносимі втрати, дБ

 ≤0.20

 Відтворюваність, дБ

 ≤0.10

 Замінність, дБ

 ≤0.20

 Зворотнє віддзеркалення, дБ

 -60

 Тип і діаметр волокна

 Corning SMF-28, 9/125мкм

 Робоча температура, °С

 -40 ÷ +70

 Температура зберігання, °С

 -40 ÷ +85

 Ресурс

 більше 1000 циклів

ОГЛЯД ПАТЧКОРДУ LANKORE SC/APC-SC/APC-3MM-SIMPLEX-1M

Патчкорд Lankore SC/APC-SC/APC-3mm-Simplex-3m - це оптичний одномодовий кабель, довжиною три метри, з двох кінців у якого передбачені конектори SС/APC. Патч-корд - це сполучний елемент, який об'єднує один пристрій з іншим. Дані патчкорди відносяться до категорії прямих, тому як вони оснащені однаковими з`єднувачами з двох сторін оптоволокна. Коннектори кріпляться до кабелю клейовим методом. Особлива конструкція кераміки з'єднувача зі скосом 8' гарантує найнижчі поворотні відображення серед усіх відомих конекторів.
Даний елемент може використовуватися для забезпечення надійного з'єднання на найвідповідальніших ділянках - як на магістральних ділянках мережі постачальників Інтернету, так і для передачі аналогового відео сигналу і тд. Такі можливості обумовлені застосуванню в даному Патчкорді технології APC, суть якої полягає в тому, що торець світлодіода заполірований таким способом, що відхилення від площини дорівнює 8 градусам. Як наслідок, непотрібний сигнал виходить за межі світлодіода, і якість сигналу при цьому значно підвищується. Особливістю описуваного сполучного елемента є несумісність з іншими видами патчкордів.

ГАРАНТІЯ 

Гарантія на Патчкорд Lankore SC/APC-SC/APC-3mm-Simplex-3m 12 місяців.