RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Патчкорд Lankore FC/UPC-LC/UPC-3mm-Simplex-10m

Код товару:
Основні характеристики:
• Малі втрати
• Мале відображення
• Хороша відтворюваність
• Хороша заміна
• Висока температурна стабільність
• Матеріал оболочкіLSZH (Low Smoke Zero Halogen)
• Конектор FC / UPC-LC / UPC
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Патчкорд Lankore FC/UPC-LC/UPC-3mm-Simplex-10m"
Тип роз'єму
FC-LC
Довжина
10 метров
Тип полірування
UPC

 Довжина оптичного патчкорду

 10 м

 Тип роз'ємів

 LC/UPC-SC/UPC

 Кількість волокон

 одно

 Тип волокна

 одномод

 Внесені втрати, дБ

 ≤0.20

 Максимально внесні втрати, дБ

 ≤0.20

 Відтворюваність, дБ:

 ≤0.10

 Замінність, дБ

 ≤0.20

 Зворотне відображення, дБ

 ≥ 50

 Тип і діаметр волокна

 Corning SMF-28, 9/125мкм

 Робоча температура, °С

 -40 ÷ +70

 Температура зберігання, °С

 -40 ÷ +70

 Ресурс

 більш 1000 циклів