RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль-кабель (twinax) DA-10G-SFP+/SFP+3m

Код товару:
Основні характеристики:
• Робоча дистанція - 3 м
• Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/сек
• Тип - SFP +
• Тип конектора - нероз'ємне з'єднання
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль-кабель (twinax) DA-10G-SFP+/SFP+3m"
Тип
Twinax-кабели
Модулі
SFP+, SFP+
Швидкість
10 Гбіт/с, 10 Гбіт/с

Робоча дистанція

3 м

Швидкість передачі даних

10 Гбіт/сек

Тип

SFP+

Тип конектора

нероз'ємне з'єднання

Довжина хвилі для передачі даних

1330nm

Вага

22 грамм

Висота

9 мм

Довжина

57 мм

Ширина

14 мм

Огляд Модуль-кабелю (twinax) DA-10G-SFP+/SFP+3m

Модуль-кабель (twinax) DA-10G-SFP+/SFP+3m - це ефективне рішення для створення високошвидкісного з'єднання обладнання: кабель прямого підключення. Це пристрій являє собою екранований кабель високої якості, оконеченний модулями SFP+ і головним призначенням якого є організація високошвидкісних з'єднань в межах стійки або шафи (максимальна довжина - 7 метрів).
Описуваний модуль-кабель забезпечує швидкість передачі даних до 10 Гбіт/с, а також гарантує низький рівень затримок і споживання електроенергії. Даний кабель - це оптимальне рішення, за допомогою якого надається широка смуга пропускання на невеликих відстанях, виключаючи необхідність застосування дорогих модулів SFP +.