RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль оптичний 3K SFP-CWDM-1G-1470nm-20LC

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
Тип: CWDM
Модуль SFP
Скорость: 1 Гбит/с
Расстояние: 20 км
Тип разъема: LC
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль оптичний 3K SFP-CWDM-1G-1470nm-20LC"
Тип
CWDM
Модулі
SFP
Швидкість
1 Гбіт/с
Відстань
20 км
Тип роз'єму
LC
   Up to 1.25Gb/s data links
   DFB laser transmitter and PIN photo-detector
   Up to 20km on 9/125μm SMF
   Hot-pluggable SFP footprint
   Low power dissipation
   Metal enclosure, for lower EMI
   RoHS compliant and lead-free
   Support Digital Diagnostic Monitoring interface
   Compliant with SFF-8472
 Pluggable optical interface  Duplex LC/UPC type 
 Power supply  Single +3.3V 
 Case operating temperature:  0°C to +70°C


 

Огяд Модуля оптичного 3K SFP-CWDM-1G-1470nm-20LC

Завдяки технології спектрального ущілення CWDM стало можливим підняти по одному оптичному волокну вже не два напівдуплексних каналів як в технології WDM, а цілих 18. З яких в довільному порядку можна зібрати 9 напівдуплексних каналів. Надалі завдяки цьому за допомогою агрегації портів, можна розширити пропускну здатність каналу зв'язку.

Варто зауважити, що можлива не тільки передача інформації з точки "A" в точку "B", а й поступове відщелення певних довжин хвиль в проміжних точках "C","D" і т.д. Таким чином, по одному волокну можна організувати кілька незалежних гігабітних, або десяти гігабитних каналів по всієй  транзитній ділянці без додаткових енерговитрат (відсутні точки ретрансляції).
Оптичний модуль 3K SFP-CWDM-1G-1470NM-20LC має два роз'єми LC, один для вузькосмугового приймача на 1470nm, другий для широкосмугового приймача. Швидкість передачі становить 1 Gbps.