RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

МОДУЛЬ ОПТИЧНИЙ 3K SFP-CWDM-1G-2SM-1470-120LC

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
  • лініїї передачі даних до 1,25 Гбит/с
  • лазерний передавач DFB и фотодетектор PIN
  • дистанція - до 40 км
  • можливість гарячої заміни
  • двобічний LC/UPC тип оптичного інтерфейсу
  • низька потужність
  • підтримка інтерфейсу цифрового діагностичного моніторінгу
  • окремий + 3,3 В джерело живлення
  • робоча температура корпусу: від 0 °C до + 70 °C
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "МОДУЛЬ ОПТИЧНИЙ 3K SFP-CWDM-1G-2SM-1470-120LC"
Тип
CWDM
Модулі
SFP
Швидкість
1 Гбіт/с
Відстань
Більше 40 км
Тип роз'єму
LC
Довжина хвилі Номенклатура
1270 SFP-CWDM-2SM-1270-40LC
1290 SFP-CWDM-2SM-1290-40LC
1310 SFP-CWDM-2SM-1310-40LC
1330 SFP-CWDM-2SM-1330-40LC
1350 SFP-CWDM-2SM-1350-40LC
1370 SFP-CWDM-2SM-1370-40LC
1390 SFP-CWDM-2SM-1390-40LC
1410 SFP-CWDM-2SM-1410-40LC
1430 SFP-CWDM-2SM-1430-40LC
1450 SFP-CWDM-2SM-1450-40LC
1470 SFP-CWDM-2SM-1470-40LC
1490 SFP-CWDM-2SM-1490-40LC
1510 SFP-CWDM-2SM-1510-40LC
1530 SFP-CWDM-2SM-1530-40LC
1550 SFP-CWDM-2SM-1550-40LC
1570 SFP-CWDM-2SM-1570-40LC
1590 SFP-CWDM-2SM-1590-40LC
1610 SFP-CWDM-2SM-1610-40LC