RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль оптичний 3K SFP, OLT, GEPON, 1GE,1490/1310nm, 20SC, P20++

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
  • GEPON трансивер
  • Прийом-передача даних зі швидкістю 1,25 Гбит/с
  • Відстань до 20 км
  • Стандарт: IEEE 802.3ah
  • 1 оптичний порт з роз'ємом SC/UPC
  • Технологія DDM і «гарячая» заміна
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль оптичний 3K SFP, OLT, GEPON, 1GE,1490/1310nm, 20SC, P20++"
Тип
PON
Модулі
SFP
Швидкість
1 Гбіт/с
Відстань
20 км
Тип роз'єму
SC

Довжина хвиль передачі/прийому

1490TX/1310RX

Потужність випромінювача

+5 ¸ +7dBm

Чутливість 

≤ -32 dBm

Швидкість передачі/прийому

1.25 Гб/с

Тип використовуваного ОВ

SM 9/125um

Напруга живлення

3,3V

Робоча температура

0 ¸ +70 °С

Огляд Модуля оптичного 3K SFP-OLT-GEPON-1GE-1490/1310nm-20SC (P20++)

Модуль оптичний 3K SFP-OLT-GEPON-1GE-1490/1310nm-20SC (P20++) - це GPON трансивер у формфакторі SFP модуля для OLT пристроїв PON мереж. За допомогою такого модуля по одному волокні в PON мережі відбувається прийом-передача даних зі швидкістю 1,25 Гбит/с на дистанцію до 20 км. Модуль відповідає стандарту IEEE 802.3ah і має один оптичний порт с роз'ємом SC/UPC, підтримку швидкої заміни і установки без відключення обладнання від живлення функцій ціфрової діагностики (DDM).

 

 

Особливості Модуля оптичного 3K SFP-OLT-GEPON-1GE-1490/1310nm-20SC (P20++)

  • Швидкість передачі/прийому 1 Гбит/с
  • Відповідність стандарту IEEE802. 3ah 1000Base-PX20 і вимогам IEC 60825-1 і IEC 60825-2
  • Роз'ємом SC/UPC
  • Довжина хвиль приймача 1490/1310 нм
  • Живлення + 3,3 В