RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Патчкорд Lankore SC/UPC-SC/UPC-3mm-Simplex-1m

Код товару:
Основні характеристики:
• Одиночний - з одним волокном (simplex)
• Пластиковий коннектор
• Малі вносимі втрати
• Мале віддзеркалення
• Хороша відтворюваність
• Хороша Замінність
• Матеріал оболонки LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
• Конектор SC/UPC-SC/UPC
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Патчкорд Lankore SC/UPC-SC/UPC-3mm-Simplex-1m"
Тип роз'єму
SC
Довжина
1 метр
Тип полірування
UPC

 Довжина оптичного патчкорду

 1 м

 Тип роз'ємів

 SC/UPC-SC/UPC

 Кількість волокон

 одне

 Тип волокна

 Одномод

 Внесені втрати, дБ

 ≤0.20

 Максимальні вносимі втрати, дБ

 ≤0.20

 Відтворюваність, дБ

 ≤0.10

 Замінність, дБ

 ≤0.20

 Зворотнє віддзеркалення, дБ

 ≤-50

 Тип і діаметр волокна

 Corning SMF-28, 9/125мкм

 Робоча температура, °С

 -40 ÷ +70

 Температура зберігання, °С

 -40 ÷ +85

 Ресурс

 більше 1000 циклів

ОГЛЯД ПАТЧКОРДУ LANKORE SC-SC-3MM-SIMPLEX-1M

Патч-корд - сполучна ланка для різних складових телекомунікаційних мереж. Патч-корд LANKORE SC-SC-3MM-SIMPLEX-1M - це оптоволоконний кабель з довжиною 1м, оконечений з обох його сторін коннекторами типу SC. Тобто даний патч-корд відноситься до категорії прямих патчкордів, у яких однакові коннектори з двох сторін.
Описуваний патч-корд - це симплексний сегмент оптоволоконного кабелю, його довжина - один метр.

 

Конектор SC - елемент із пластику, має замкове кріплення, відрізняється точністю в зведенні оптоволокон двох конекторів і має такі характеристики:

• Невеликі вносимі втрати;
• Менші віддзеркалення;
• Хороший рівень відтворюваності;
• Високий рівень температурної стабільності

 

Даний патчкорд може застосовуватися:
• В якості сполучного елемента для різного обладнання
• В оптичних боксах
• В оптичних кросах
Підводячи підсумок, можна визначити, що вказаний патч-корд застосовується для зв'язку різного обладнання в оптоволоконній мережі, з двох кінців має коннектори SC і відрізняється хорошими якісними показниками вихідного сигналу.

ГАРАНТІЯ

ГарантІя на LANKORE SC-SC-3MM-SIMPLEX-1M - 12 мІсяцІв.