RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Патчкорд Lankore LC/UPC-SC/UPC-3mm-Simplex-25m

Код товару:
Основні характеристики:
• Тип патчкорду - Внутрішній
• Довжина - 25 м
• Малі втрати
• Мале відображення
• Хороша відтворюваність
• Хороша заміна
• Висока температурна стабільність
• Матеріал оболочкіLSZH (Low Smoke Zero Halogen)
• Конектор LC / UPC-SC / UPC
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Патчкорд Lankore LC/UPC-SC/UPC-3mm-Simplex-25m"
Тип роз'єму
SC-LC
Довжина
25 метров
Тип полірування
UPC

 Довжина оптичного патчкорда

 25 м

 Тип роз'ємів

 LC/UPC-SC/UPC

 Кількість волокон

 одне

 Тип волокна

 одномод

 Внесені втрати, дБ

 ≤0.20

 Максимальні внесені втрати, дБ

 ≤0.20

 Відтворюваність, дБ:

 ≤0.10

 Заміна, дБ

 ≤0.20

 Зворотне відображення, дБ

 ≥ 50

 Тип и діаметр волокна

 Corning SMF-28, 9/125мкм

 Робоча температура, °С

 -40 ÷ +70

 Температура зберігання, °С

 -40 ÷ +70

 Ресурс

 більш 1000 циклів

Огляд Патчкорда Lankore LC/UPC-SC/UPC-3mm-Simplex-25m

Патчкорд дуже важливий елемент мережі і є з'єднувачем для різних її елементів. Патчкорд Lankore LC / UPC-SC / UPC-3mm-Simplex-25m це оптичний кабель, який оконцован з двох сторін коннекторами типу SC і LC.

Описуваний патч-корд - це симплексний сегмент оптоволоконного кабелю, його довжина - 25 метрів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПАТЧКОРДА Lankore LC/UPC-SC/UPC-3mm-Simplex-25m​ 

 

 

• З'єднання різних оптичних пристроїв
• В оптичних боксах
• В оптичних кросах

Патчкорд Lankore LC / UPC-SC / UPC-3mm-Simplex-25m використовують для комутації різних пристроїв в оптоволоконної мережі, оснащений коннекторами SC і LC, має високі показники якості вихідного сигналу.

Гарантія

Гарантія на патчкорд Lankore LC/UPC-SC/UPC-3mm-Simplex-25m - 12 місяців.