RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Абонентський термінал GCOM XPON ONU X120G

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
  • Підтримка адаптації GPON и EPON
  • Просте підключення в уже побудовану мережу PON
  • Підтримка Tag/Untag Ethernet стандарту 802.1 и Q 802.3
  • Підтримка виявлення мережевих петель
  • Підтримка Port Security
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • ЗАВАНТАЖЕННЯ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Абонентський термінал GCOM XPON ONU X120G"
Форм-фактор
Прямокутний
Тип ONU
XPON
Швидкість LAN
10/100/1000
Кількість LAN портів
1 LAN порт

RJ 45 Port

1*10/100/1000M

PON Port

1*GPON port

Радіус покриття: 20 км

1*EPON port

Радіус покриття мережі: 20 км

SC/UPC роз'єми

Протокол

Активний GPON порт: підтримкаа ITU-T G.984.4 и WEB - интерфейса

Активний EPON порт: підтримка IEEE802.3 QAM, WEB - интерфейс, управління через Telnet 

Функція управління

Status monitor, Configuration management, Alarm
management, Log management

Безпека

IEEE 802.1x Asses control based upon port

Storm control

Port ptotection

Розмір/Вага

74mm(W)*74mm(D)*20mm(H)/ 55g

Довкілля

 

Умови експлуатації: 0 ° С - 50 ° С; 10% - 85% без конденсації;

Температура зберігання -40 ° С - 85 ° С; 5% - 95% без конденсації;

Живлення/Потужність

 External 12V 1.0A DC /

 Споживна потужність :< 3W

 

Читайте про можливості застосування xPON оборудования при побудові інтернет-мереж в статті xPON-инфраструктура в многоэтажных застройках, торговых и бизнес центрах

ОГЛЯД АБОНЕНТСЬКОГО ТЕРМІНАЛУ GCOM XPON ONU X120G

GCOM XPON ONU X120G – один з основних елементів оптоволоконної мережі, обладнаний портом 10/100/1000 Ethernet (RJ-45) для здцйснення включення обладнання і оптичним раз'ємом SC/PC, використовуючи який, можна підключитися до оптичної мережі. ONU X120G був протестований на відповідність головним стандартам мереж IEEE802.3ah, IEEE802.3.

GCOM XPON ONU X120G може використовуватися разом з OLT пристроями багатьох віробників. Пропускна спрможність терміналу досягає високого рівня - до 1,24Гбит/с.
Конструкція термінала зроблена з якісного пластикового матеріалу , має класичний вигляд і відрізняється невеликим розміром. 

 

ПЕРЕВАГИ АБОНЕНТСЬКОГО ТЕРМИНАЛУ GCOM XPON ONU X120G

Базою терміналу виступає чіп ZTE ZX279125 , який забеспечує довгу і надійну експлуатацію. Мікросхема передбачає три режими: GPON / EPON / P2P, відповідають стандарту GPON g.984, g.983. Наявність спеціальних отворів для того, щоб здійснювалася вентілація, дозволить запобігти небажаному перегрів обладнання. Інформативні індикатори, розміщені на термінали, допоможуть з легкістю визначити режим пристрою. 

За рахунок виконання алгоритмів DBA, в термінілі забеспечена дуже висока пропускна здатність. Широкий набір функцій гарантує динамічний розподіл трафіку, необхідного для функіонування такі мережні служби: IPTV і VoIP. GCOM XPON ONU X120G підтримує VLAN TAG/UNTAG, VLAN forward, multicast VLAN, port VLAN. Здатний організувати broadcasting storm control, loop-back detection, RSTP, з метою підтримки стабільності роботи мережі. Також забеспечується функція power-off alarm – вона дає можливість зробити простіше діагностування проблем в будові дерева. Убезпечити мережу можливо за допомогою таких функцій ; DHCP Opt.82.

За рахунок виконання алгоритмів DBA, в термінілі забеспечена дуже висока пропускна здатність. Широкий набір функцій гарантує динамічний розподіл трафіку, необхідного для функіонування такі мережні служби: IPTV і VoIP. GCOM XPON ONU X120G підтримує VLAN TAG/UNTAG, VLAN forward, multicast VLAN, port VLAN. Здатний організувати broadcasting storm control, loop-back detection, RSTP, з метою підтримки стабільності роботи мережі. Також забеспечується функція power-off alarm – вона дає можливість зробити простіше діагностування проблем в будові дерева. Убезпечити мережу можливо за допомогою таких функцій ; DHCP Opt.82.

З метою здійснення управління і необхідної настройки функціонування терміналу в мережі для нього можна призначити management IP адрес в необхідному VLAN. До того ж, GCOM GEPON ONU E110G конфігурує шляхом використання WEB-інтерфейсу, який доступний за in-band или out-band IP адресою.

 

ОСОБЛИВОСТІ І МОЖЛИВОСТІ АБОНЕНТСЬКОГО ТЕРМИНАЛУ GCOM XPON ONU X120G

В GCOM XPON ONU X120G застасована технологія PON – набирає обертів і одна з найбільш перспективних технологій організації широкосмугового мультисервісного множинного доступу на основі оптичного волокна. Дана технологій застосовуєхвильовий поділ трактів прийому/передачі і дає можливість втілити одноволоконну топологію деревовидного типу точка-многоточка, не використовуючи при цьому активні мережеві пристрої в вузлах розгалуження.
Іншими словами, PON – це мережа, заснована на оптоволокні і яка не має нічого, крім «скла», в процесі транспорту трафіку від провайдера до користувача. Необхідне активне обладнання розміщується: 
- у провайдера - основна станція, що управляє всією мережою, абонентськими пристроями, і наповнює трафіком мережу;
- у клієнта конвертери прийому –передачі – джерело травіку для кінцевих користувачів. 

 

ВИСНОВОК ПРО АБОНЕНТСЬКИЙ ТЕРМІНАЛ GCOM XPON ONU X120G

GCOM XPON ONU X120G це абонентське обладнання, основним призначенням якого, є використання в оптичних мережах PON. В ONU є 1 порт 10/100/1000 Ethernet (RJ-45) – використовується, щоб підклюсити обладнання користувача і оптичний порт  SC/PC – щоб підключитися до мережі PON.  ONU володіє хорошою пропускною спроможністю до 1Гбит/с, і може застосовуватися з обладнанням різних виробників.

 

 

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ АБОНЕНТСЬКОГО ТЕРМІНАЛУ GCOM XPON ONU X120G

• Абонентський термінал GCOM XPON ONU X120G
• Мережевий адаптер живлення12В/1.0А

 

ГАРАНТІЯ

Гарантія на абонентський термінал GCOM XPON ONU X120G - 12 місяців.