RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

GPON ONU

Бренды
Форм-фактор
Тип ONU
Швидкість LAN
Кількість LAN портів
Додаткові функції
Формфактор
Вартість

1*GPON port, SAM G. 984.2 standard, Class B+
1*GE Auto-negotiation RJ45 ports
Downstream Data Rate:2.488 Gbps
Upstream Data Rate:1.244 Gbps
8dB Link loss and 30KM distance with 1:128

1*GPON port, SAM G. 984.2 standard, Class B+
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Downstream Data Rate:2.488 Gbps
Upstream Data Rate:1.244 Gbps
28dB Link loss and 20KM distance with 1:128

1*GPON port, SAM G. 984.2 standard, Class B+
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Downstream Data Rate:2.488 Gbps
Upstream Data Rate:1.244 Gbps
SC/UPC single mode fiber
28dB Link loss and 20KM distance with 1:128
Antenna gain 2*5dBi

  • Підтримка адаптації GPON и EPON
  • Просе підключення в вже побудовану мережу PON
  • Підтримка Tag/Untag Ethernet стандарта 802.1 и Q 802.3, підтримка QinQ
  • Підтримка виявлення мережевих петель
  • Підтримка Port Security

  • Підтримка адаптації GPON и EPON
  • Просте підключення в уже побудовану мережу PON
  • Підтримка Tag/Untag Ethernet стандарту 802.1 и Q 802.3
  • Підтримка виявлення мережевих петель
  • Підтримка Port Security

На допомогу покупцеві

21
02
17
Докладний огляд рефлектометра Grandway FHO3000 D26 від лабораторії «Технології Мереж»

Дана стаття містить детальний опис Рефлектометра GRANDWAY FHO3000 D26

16
11
16
Схема розведення витої пари

На даний момент існує два типи розводки витої пари: T568A і T568B, вони однакові, якщо не використовується друга і третя пари. Різниця між ними в тому, що зелена і помаранчева пари в них знаходяться на місці один одного. Схеми розроблені таким чином, щоб звести до мінімуму взаємні наведення в парах...

04
04
16
Оптичні бокси. Особливості, характеристики, застосування

Невід'ємною складовою серед компонентів волоконно-оптичної мережі є оптичні бокси. У даній темі розглянемо характеристики, особливості та недоліки декількох моделей.

GPON ONU від Технології Мереж