RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль оптичний 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
• Відстань до 20 км.
• Роз'єм SC
• Швидкість передачі 100 Мбіт / с
• Можливість «гарячої» заміни
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль оптичний 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC"
Тип
WDM
Модулі
SFP
Швидкість
100 Мбіт/с
Відстань
20 км
Тип роз'єму
SC

Модель

SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC

Длины волн передачи/приема

1310nm

Швидкість передачі

100 Мбит/с

Напруга живлення

3.3 В

Дальність зв'язку

20 км

Тип оптичного роз'єму

SC

Огляд Модуля оптчного 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC

Модуль 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC використовується для організації з'єднання за технологією WDM. Даний модуль передбачає експлуатацію з одномодовим оптоволоконним кабелем і здатний забезпечити здійснення передачі даних на відстань до 20 км. Такий модуль має один оптичний порт і роз'єм SC, дозволяє здійснювати «швидку» заміну і установку.

 

Переваги Модуля оптчного 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC

Цей пристрій має можливість «швидкої» заміни. Робота з одномодовим волокном дає можливість використовувати такий модуль з найпопулярнішими видами оптоволоконних кабелів. Описуваний модуль можна застосовувати на проміжках протяжністю до 20 км.

Для здійснення зв'язку за технологією WDM, як правило, використовують два подібних модуля. Їх розміщують на різних кінцях лінії, і вони можуть гарантувати передачу даних з протяжністю до 20 км зі швидкістю 100 Мбіт / с. Конструктивно, модуль має засувку, яка полегшує його витяг, а також володіє компактним розміром.

 

Висновок

Модуль 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC гарантує високу продуктивність Gigabit Ethernet мереж. Він розрахований на створення з'єднань за технологією WDM.

 

ГАРАНТІЯ НА МОДУЛЬ ОПТИЧЕСКИЙ 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC - 12 МІСЯЦІВ