RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль оптичний 3K SFP-0,1-1SM-1550nm-20SC

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
• Відстань до 20 км.
• Роз'єм SC
• Швидкість передачі 100 Мбіт / с
• Можливість «гарячої» заміни
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль оптичний 3K SFP-0,1-1SM-1550nm-20SC"
Тип
WDM
Модулі
SFP
Швидкість
100 Мбіт/с
Відстань
20 км
Тип роз'єму
SC

Модель

SFP-1SM-1550nm-20SC

Длины волн передачи/приема

1550nm

Швидкість передачі

100 Мбит/с

Напруга живлення

3.3 В

Дальність зв'язку

20 км

Тип оптичного роз'єму

SC

Огляд Модуля оптичного 3K SFP-0,1-1SM-1550nm-20SC

Модуль 3K SFP-0,1-1SM-1550nm-20SC застосовується для побудови з'єднання за технологією WDM. Даний трансивер передбачає експлуатацію з одномодовим оптоволоконним кабелем і гарантує здійснення передачі даних протяжністю до 20 км. Такий трансивер оснащений одним оптичним портом і має роз'єм SC, дозволяє здійснювати «швидку» заміну і установку.

 

Переваги Модуля оптичного 3K SFP-0,1-1SM-1550nm-20SC

Даний модуль має можливість «швидкої» заміни. Функціонування з одномодовим волокном дозволяє застосовувати такий модуль з найпопулярнішими видами оптоволоконних кабелів. Описуваний модуль можна застосовувати на проміжках, протяжністю до 20 км. Для здійснення зв'язку за технологією WDM, як правило, використовується два подібних модуля. Їх розміщують на різних кінцях лінії, і вони можуть гарантувати передачу даних з протяжністю до 20 км зі швидкістю 100 Мбіт / с. Конструктивно, трансивер має засувку, яка полегшує його витяг, а також володіє компактним розміром.

 

Висновок

Модуль 3K SFP-0,1-1SM-1550nm-20SC гарантує високу продуктивність Gigabit Ethernet мереж. Він розрахований на створення з'єднань за технологією WDM.

ГАРАНТІЯ НА МОДУЛЬ ОПТИЧЕСКИЙ 3K SFP-0,1-1SM-1550nm-20SC - 12 МІСЯЦІВ