RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль оптичний Sofetec SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
• Відстань до 20 км.
• Роз'єм SC
• Швидкість передачі 100 Мбит/с
• Можливість «гарячої» заміни
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль оптичний Sofetec SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC"
Тип
WDM
Модулі
SFP
Швидкість
100 Мбіт/с
Відстань
3 км
Тип роз'єму
SC

Модель

SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC

Довжина хвиль передачі/прийому

1550nm

Швидкість передачі

100 Мбит/с

Напруга живлення

3.3 В

Дальність зв'язку

3 км

Тип оптичного роз'єму

SC

ОГЛЯД МОДУЛЯ ОПТИЧНОГО Sofetec SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC

Модуль SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC використовується з метою створення з'єднання за технологією WDM. Даний модуль передбачає експлуатацію з одномодовим оптоволоконним кабелем і здатний забеспечити здійснення передачі даних протяжнісстю до  3 км. Такий модульмає один оптичний порт і роз'єм SC, дозволяє здійснювати «швидку» заміну і установку.

 

ПЕРЕВАГИ МОДУЛЯ ОПТИЧНОГО Sofetec SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC

Розглянутий пристрій має можливість «швидкої» заміни. Робота з одномодовим волокном дає можливість використовувати такий модуль з найпопулярішими видами оптоволоконних кабелів . Описуваний модуль можна застосовувати протяжністю до 3 км. 

 

ОСОБЛИВОСТІ МОДУЛЯ ОПТИЧНОГО Sofetec SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC

Для здійснення зв'язку за технологією WDM, як правило, використовується два подібних модуля. Їх розміщують на різних кінцях лінії і вони можуть гарантувати передачу даних з протяжністю  до 20 км зі швидкістю 100 Мбит/с. Конструктивно модуль має засувку, яка полегшує його витяг, а також володіє компактним розміром.

 

ВІДПОВІДНІСТЬ СЕРТИФІКАТАМ

Модуль оптический SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC має сертифікат відповідності GB/T19001-2008 idt ISO9001:2008, відповідає SFP стандартам і рекомендаціям SFF-8472 Multi-Source Agreement (MSA).

 

ВИСНОВОК

Модуль Sofetec SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC гарантує високу продуктивність Gigabit Ethernet мереж. Він розрахований на створення з'єднання за технологією WDM. 

ГАРАНТИЯ НА МОДУЛЬ ОПТИЧНИЙ  SFP 0.1-1SM-1550nm-3SC  - 12 МЕСЯЦЕВ